• Oferujemy FINANSOWANIE naszych produktów. Sprawdź szczegóły.
  • Zapraszamy do obejrzenia zdjeć produktów w zakładce GALERIA
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.
  • NOWOŚCI w ofercie! Zapraszamy do kontaktu.
  • Relacja z AGRITECHNIKI dostępna w zakładce GALERIA.

“MICHAŁ” jest polską firmą założoną w 1992 roku. Głównym kierunkiem naszej działalności jest produkcja silosów paszowych oraz zbożowych. Budujemy także baterie silosów wraz z systemem załadunku i rozładunku na bazie przenośników kubełkowych i przenośników ślimakowych. Silosy są wykonane z wysokiej jakości blachy płaskiej ocynkowanej. Produkujemy też silosy na bazie blachy kwasoodpornej przeznaczone do przechowywania artykułów żywnościowych.

Poza działalnością produkcyjną świadczymy usługi w zakresie obróbki blachy (czarnej, ocynkowanej, kwasoodpornej) polegającej na wykrawaniu, gięciu, cięciu, zwijaniu i spawaniu oraz wykonywaniu rur spiro wg indywidualnych potrzeb Klienta.

Silosy produkowane przez “MICHAŁ” ZPUH cieszą się zasłużonym uznaniem nie tylko na rynku krajowym, ale także za granicą. Nasze silosy eksportujemy do : Anglii, Austrii, Białorusi, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Irlandii, Kazachstanu, Litwy, Łotwy, Niemiec, Rosji, Słowenii, Ukrainy, Węgier. Wkładamy dużo wysiłku by ciągle doskonalić nasze produkty oraz szukać nowych rozwiązań technicznych. W procesie produkcji używamy maszyn sterowanych numerycznie (CNC).

Marka naszych wyrobów zyskała uznanie wśród użytkowników dzięki ciągłemu doskonaleniu produkcji. Aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność produktów stosujemy komponenty renomowanych dostawców z całego świata. Montujemy instalacje rolne i przemysłowe. W ich skład wchodzą różnego rodzaju przenośniki m.in. spiralne, ślimakowe, pneumatyczne, kubełkowe, łańcuchowe...

Posiadamy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji 0035-CPR-1090-1.01314.TUVRh.2015.001 oraz Certyfikaty Bezpieczeństwa zgodne z modelem 5 ISO. Prowadzimy profesjonalne doradztwo i oferujemy konfigurację sprzętu stosownie do specyficznych potrzeb.

Lokalizacja: “MICHAŁ” ZPUH ma siedzibę w Wysokiem Mazowieckiem, które leży w północno-wschodniej Polsce w województwie podlaskim.

 

Zapytania ofertowe

  

 

 

 

logo.jpg

 

Zakład Produkcyjno-Usługowo Handlowy "MICHAŁ" KRZYSZTOF TARGOŃSKI realizuje projekt nr WND-RPPD.01.03.00-20-0179/17 pn. „Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w konstrukcji i systemie wentylacji silosu w przedsiębiorstwie „Michał”” zgodnie z umową nr UDA-RPPD.01.03.00-20-0179/17-00 zawartą dnia 28 grudnia 2017 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej I Wzmocnienie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.3 Wzmocnienie inwestycji w przedsiębiorstwach. Celem inwestycji jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firmy.

 

Planowanymi efektami realizacji projektu są:

- wdrożenie wyników prac B+R

- wprowadzenie innowacji produktowej oraz procesowej

- wzrost przychodów firmy

 

Wartość projektu: 6 185 608,50 PLN

Dofinansowanie: 2 514 475,00 PLN

 

  „GRANTY NA BADANIA I INNOWACJE”

 Firma ZPUH „MICHAŁ” KRZYSZTOF TARGOŃSKI

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
i realizowane przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego w ramach
Działania 1.2.2 Bon na usługi badawcze w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020

Celem projektu jest wykonanie prac badawczych pomocnych przy tworzeniu silosów z blachy ocynkowanej falistej przeznaczonych do składowania materiałów sypkich.

pasek

  

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy „MICHAŁ”Krzysztof Targoński realizuje projekt pn. 

Odnawialne źródła energii w firmie ZPUH MICHAŁ Krzysztof Targoński” 

dofinansowany z Funduszy Europejskich Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020

Osi Priorytetowej V Gospodarka niskoemisyjna Działania 5.1 Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii

loga

 

  Zakład Produkcjno Usługowo-Handlowy "Michał" uzyskał wsparcie unijne na projekt WND_RPPD.01.04.02-20-044/12 pn. " Budowa nowoczenego zakładu produkcyjnego i poszerzenie oferty" objęty umową o dofinansowanie nr UDA-RPPD.01.04.02-20-044/14-00 z dnia 24.01.2013 r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa I Wzrost innowacyjności i wspieranie przedsiębiorczości w regionie, Działanie 1.4 Wsparcie inwestycyjne przedsiębiortsw Poddziałania 1.4.2 Małe i średnie przedsiębiorstwa.

LOGOTYPY www

 

cid image001 png01D40498

„GRANTY NA BADANIA I INNOWACJE”

Firma ZPUH „MICHAŁ” KRZYSZTOF TARGOŃSKI

realizuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich
i realizowane przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego w ramach
Działania 1.2.2 Bon na usługi badawcze w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego

Celem projektów jest wykonanie prac badawczych nad silosami paszowymi i zbożowymi w zakresie spełniania zgodności z obowiązującymi normami oraz badania dotyczące optymalizacji konstrukcji silosów .