• Oferujemy FINANSOWANIE naszych produktów. Sprawdź szczegóły.
  • Zapraszamy do obejrzenia zdjeć produktów w zakładce GALERIA
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.
  • NOWOŚCI w ofercie! Zapraszamy do kontaktu.
  • Relacja z AGRITECHNIKI dostępna w zakładce GALERIA.

Ostatnie wydarzenia

Nowe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nowych ofert pracy w zakładce KONTAKT/PRACA. 

Czytaj więcej

www logo FE 1

Odwiedź nasze marki!

bitmapa.png


foto o firmie

“MICHAŁ” jest polską firmą założoną w 1992 roku. Głównym kierunkiem naszej działalności jest produkcja silosów paszowych oraz zbożowych. Wykonujemy także baterie silosów wraz z systemem załadunku i rozładunku na bazie przenośników kubełkowych i przenośników ślimakowych. Silosy wytwarzane są z wysokiej jakości blachy ocynkowanej. Produkujemy też silosy z blachy kwasoodpornej przeznaczone do przechowywania artykułów żywnościowych. Aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność produktów stosujemy komponenty renomowanych dostawców z całego świata.

Poza działalnością produkcyjną świadczymy usługi w zakresie obróbki blachy (czarnej, ocynkowanej, kwasoodpornej) polegającej na wykrawaniu, gięciu, cięciu, zwijaniu i spawaniu oraz wykonywaniu rur spiro wg indywidualnych potrzeb Klienta.

Czytaj więcej

                                                              

 

Najważniejsze kierunki eksportu naszych produktów

Silosy produkowane przez MICHAŁ P. Targoński spółka komandytowa cieszą się zasłużonym uznaniem nie tylko na rynku krajowym, ale także za granicą. Nasze silosy eksportujemy do:
Anglii, Australii, Austrii, Białorusi, Estonii, Finlandii,Holandii, Irlandii, Kazachstanu, Litwy, Łotwy, Niemiec, Rosji, Rumunii, Słowenii, Ukrainy, Węgier.