• Oferujemy FINANSOWANIE naszych produktów. Sprawdź szczegóły.
  • Zapraszamy do obejrzenia zdjeć produktów w zakładce GALERIA
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.
  • NOWOŚCI w ofercie! Zapraszamy do kontaktu.
  • Relacja z AGRITECHNIKI dostępna w zakładce GALERIA.

Zebraliśmy tutaj typowe, często zadawane przez naszych klientów, pytania wraz z odpowiedziami na nie. Jeśli wciąż nie znajdują Państwo rozwiązania, proszę skontaktować się przy pomocy formularza lub e-maila.

Dlaczego warto wybrać nasze silosy?

Rozumiemy, że każdy z klientów ma indywidualne wymagania, wynikające ze specyfiki prowadzonej przez niego działalności. Dlatego oferujemy silosy, których funkcjonalność z łatwością można dostosować do Państwa wyjątkowych potrzeb.

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, dostarczając silosy ściśle dostosowane do specyficznych wymagań i potrzeb prowadzonych przez nich działalności.


Co z opieką posprzedażową?

Po kompleksowym, sprawnym i skutecznym montażu zakupionych silosów, oferujemy naszym klientom opiekę posprzedażową, w ramach której usuwane są wszystkie ewentualne usterki. Wprowadzamy zmiany związane z przystosowaniem funkcjonalności silosów.


Z jakiej grubości blach zbudowane są nasze silosy?

W zbiornikach stosowane są blachy o grubościach od 1mm do 3mm w zależności od konstrukcji silosu. Część cylindryczna silosów wykonywana jest z blachy o grubościach 1mm; 1,25mm; 1,5mm; 2,00mm.


Jak długo trzeba czekać na realizację zamówienia?

Nasze silosy paszowe przygotowywane są na bieżąco, termin realizacji jest często zależny od miejsca dostawy zbiornika, lecz nie dłuższy niż 3 tygodnie.
Natomiast czas realizacji w przypadku silosów zbożowych jest zależny od ich rodzaju i modelu, jak również od miejsca dostawy, ale nie dłuższy niż 5 tygodni.


Czy realizujemy specjalne życzenia klientów?

Tak, Jeżeli pozwalają na to nasze możliwości produkcyjne i konstrukcyjne.


Czy do postawienia silosu paszowego lub zbożowego potrzebne jest pozwolenie na budowę?

Pozwolenie na budowę nie jest wymagane jedynie przy zbiornikach o pojemności do 30 m3 oraz wysokości do 7 m. Wymaganie te spełniają nastepujace modele naszych zbiorników:

silosy paszowe- H 514/4, H 514/8, H 514/5, H 514, H 514/1
silosy zbozowe - Z 711, Z 711/1, ZLW 1-3, ZLZ 1-3


Czy pod silosy można podłączyć przenośniki lub podajniki do paszociągu?

Tak. Do silosów paszowych oraz zbożowych z lejem zewnętrznym stosujemy kosze zsypowe naszej produkcji oraz plastikowe buty pod silosy.