• We invite you to look at the photos in the GALLERY tab.
  • Do you have any questions? Please call or write to us.

Z powodu niezwykle duże zainteresowanie, prosimy o wyrozumiałość w przypadku ewentualnego wydłużenia czasu ofertowania. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie to może spowodować. Ważne jest dla nas, aby zapewnić każdemu klientowi odpowiednią obsługę i dokładnie rozpatrzyć wszystkie oferty. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

 

Uprzejmie informujemy, że dnia

02.05.2023r (wtorek)

"Michał" P. Targoński sp.k.
będzie nieczynny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Firma "Michał" od niedawna znajduje się w jednej z 14 specjalnych stref ekonomicznych w Polsce. Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna w kórej jesteśmy oddaje do dyspozycji inwestorów tereny przemysłowe wyposażone w pełną infrastrukturę techniczną, przygotowane do rozpoczęcia działalności gospodarczej, która wiąże się z możliwością korzystania z ulg i preferencji podatkowych  jest ona jedną z najdłużej istniejących i najlepiej rozwiniętych stref ekonomicznych w kraju.

Niech nadchodzące święta Wielkiej Nocy przyniosą wszystkim same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych życzą Prezes i Pracownicy firmy "Michał"