• We invite you to look at the photos in the GALLERY tab.
  • Do you have any questions? Please call or write to us.

Firma ZPUH ,,MICHAŁ" K. Targoński w Wysokiem Mazowieckiem poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Specjalista ds. handlu.

Zakres obowiązków:

-pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

-przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

-dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych na targi branżowe i delegacje

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie plus premia sprzedażowa

Kontakt telefoniczny: 86 275 90 93.

Każda przesłana do nas aplikacja powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”