slogan ru2

Быстрый контакт:

info@michal-silosy.pl
tel+48 86 275 01 46

  • Приглашаем посмотреть фотографии на вкладке Галерея
  • AGRO SHOW Bednary - Спасибо, что посетили наш стенд.
  • Есть ли у Вас вопросы или какие-то сомнения? Вам нужна дополнительная информация? Позвоните!

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

  1. Monter silosów paszowych
  2. Zastępca kierownika produkcji

    Zadania:

    • Realizacja założonych celów produkcyjnych.
    • Optymalizacja funkcjonowania wydziału.
    • Przygotowanie produkcji, koordynacja procesu tworzenia projektu i efektywne zarządzanie podlegającymi zespołami pracowników ( do 100 pracowników)
    • Stałe monitorowanie procesu produkcji, zbieranie danych, kontrola i rozliczenie produkcji.
    • Wstępna kontrola jakości.
    • Organizacja, koordynacja prac pracowników na produkcji.
    • Nadzór nad montażem.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. techniczne (technik mechanik, inż. wydziału mechanicznego).
    • Doświadczenie 3 lat w branży produkcji konstrukcji stalowych lub produkcji maszyn (mile widziane kilkuletnie).
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym.
    • Umiejętność planowania i zdolności organizacyjne.
    • Umiejętność korzystania z systemu ERP
    • Prawo jazdy kat. B
    • Inicjatywa, operatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej od lat na rynku produkcji maszyn konstrukcji stalowych.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników produkcji i posiadanych kwalifikacji.
  3. Specjalista ds. handlu. Wymagania: język angielski, mile widziany język niemiecki
  4. Projektant. Wymagania: dobra znajomość AUTO CAD, Solid Edge.
  5. Technolog - Programista CNC

    • programowanie maszyn CNC (centrum obróbcze 5-cio osiowe, tokarka) sterowanie Siemens 808D Advance
    • dobór oprzyrządowania dla maszyn CNC
    • samodzielna obsługa maszyny na podstawie uprzednio zdefiniowanych parametrów
    • realizacja i nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych
    • usprawnianie procesów produkcyjnych
    • kontrola jakości obrobionego detalu
    • terminowa realizacja zadań
    • wykształcenie minimum średnie techniczne
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • znajomość oprogramowania CAM
    • kreatywność
    • wysokie zdolności komunikacyjne oraz nastawienie na pracę zespołową
  6. Specjalista ds. utrzymania ruchu. Obowiązki: organizowanie prac maszyn i planowanie produkcji. Wymagania: doświadczenie oraz wyższe wykształcenie.
  7. Magazynier. Mile widziana znajomość obsługi programów magazynowych.
  8. KIEROWCA- kategoria C+E, mile widziane uprawnienia HDS
  9. Pracownik produkcyjny. Wykształcenie średnie.
  10. Operator wykrawarki numerycznej Prima Power- wykształcenie minimum średnie techniczne.
  11. SPAWACZ.