• Приглашаем посмотреть фотографии на вкладке Галерея
  • Есть ли у Вас вопросы или какие-то сомнения? Вам нужна дополнительная информация? Позвоните!

MICHAŁ P. Targoński sp. k. poszukuje osoby do pracy na stanowisko: ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. HANDLU.

Miejsce pracy: Wysokie Mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • kierowanie działem sprzedaży i odpowiedzialność za jego wyniki,
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klienta,
  • podtrzymywanie istniejących relacji biznesowych ze stałymi kontrahentami
  • koordynowanie prac nad bieżącymi projektami
  • przygotowywanie miesięcznych sprawozdań z wyników sprzedaży
  • współudział w kształtowaniu strategii sprzedażowej,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowej realizacji zadań

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • komunikatywność i efektywność w realizacji zadań
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

MICHAŁ P. Targoński Sp. k. poszukuje osoby do pracy na stanowisko: SPECJALISTA DS. HANDLU.

  • aktywne rozszerzanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa klienta, przygotowywanie ofert handlowych i opieka posprzedażowa,
  • podtrzymywanie istniejących relacji biznesowych
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych na targi branżowe i delegacje

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premia sprzedażowa

Każda przesłana do nas aplikacja powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”