• Oferujemy FINANSOWANIE FABRYCZNE. Sprawdź szczegóły.
  • AGRO SHOW BEDNARY, 22-25.09.2017, droga dla zw. 1, stoisko 108. Zapraszamy!
  • Zapraszamy do odwiedzena naszej strony na Facebooku.

Ostatnie wydarzenia

Targi- BEDNARY

Zapraszamy na XIX Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW w dniach 22-25 września 2017 w Bednarach,
droga zwiedz. 1 stoisko nr 108.
Do zobaczenia!

Czytaj więcej

“MICHAŁ” jest polską firmą założoną w 1992 roku. Głównym kierunkiem naszej działalności jest produkcja silosów paszowych oraz zbożowych. Budujemy także baterie silosów wraz z systemem załadunku i rozładunku na bazie przenośników kubełkowych i przenośników ślimakowych. Silosy są wykonane z wysokiej jakości blachy płaskiej ocynkowanej lub z tkaniny przystosowanej do przechowywania mieszanek paszowych. Produkujemy też silosy na bazie blachy kwasoodpornej przeznaczone do przechowywania artykułów żywnościowych.

Poza działalnością produkcyjną świadczymy usługi w zakresie obróbki blachy (czarnej, ocynkowanej, kwasoodpornej) polegającej na wykrawaniu, gięciu, cięciu, zwijaniu i spawaniu oraz wykonywaniu rur spiro wg indywidualnych potrzeb Klienta.

Czytaj więcej

Najważniejsze kierunki eksportu naszych produktów

Silosy produkowane przez "MICHAŁ" ZPUH cieszą się zasłużonym uznaniem nie tylko na rynku krajowym, ale także za granicą. Nasze silosy eksportujemy do:
Anglii, Austrii, Białorusi, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Irlandii, Kazachstanu, Litwy, Łotwy, Niemiec, Rosji, Słowenii, Ukrainy, Węgier.